İzmir Adana uçuşları oldukça spesifik uçuşlardır. Bu iki güzergah arasında yolcular eğitim, iş ve gezi anlamında sık sık seyahat etmektedir. Öyle ki bu iki güzergah arasında direkt uçuşlar bulunmaktadır. Direkt uçuşlar için Pegasus ve Sun Express firmalarını kullanabilirsiniz. İzmir Adana uçak bileti için yolcular sayfamızı kullanabilirler. Türk Hava Yolları, Atlas Global, Onur Air gibi firmaların biletlerini sayfamızdan alabilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun İzmir Adana uçak bileti satın alabilirsiniz.

Arama yaptığınızda karşınıza aktarmalı uçuşlarda çıkabilir. Aktarmalı olan uçuşlar eğer zaman olarak size uyuyorsa problemsiz gerçekleşebilir. Bazı yolcular meşakkatli olarak görse de uçuş sürelerini kontrol ederseniz direkt uçuşa yakındır. Ayrıca bagaj aktarmaları da sağlanacağı için sizi böylesi bir zahmetten kurtarabilir.

İzmir Adana Pegasus uçuşları
Her gün karşılıklı olarak İzmir Adana uçuş bulabilirsiniz

İzmir Adana Sun Express uçuşları
Her gün karşılıklı olarak İzmir Adana uçuşu bulabilirsiniz.

Diğer uçuşlar
Aktarmalı olarak Ankara yada İstanbul üzerinden Adana’ya uçuşlar olmaktadır. Ankara aktarmalıların uçuş süresi 2 saat 20 dakika civarında olurken, İstanbul aktarmalılar 2 saat 45 dakika ile 3 saat arasında sürmektedir. Bu süreye aktarma bekleme süresi dahil değildir.

Bilet Rezervasyonu Yap