Ülkemizin en büyük şehirlerinden Bir tanesi olan Ege bölgesine İzmir uçak bileti satın alarak bir çok şehirden seyahat etmeniz mümkündür. Önceki yıllarda sadece İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerden uçuş olan İzmir’e gelişen havacılıkla birlikte küçük şehirlerden de direk uçuşla seyahat etmek mümkün olmuştur.

İzmir’den nerelere uçuş yapılabilir?

İzmir Adnan Menderes hava limanı ülkemizin en büyük şehirlerinden olan İzmir‘de yer almakta olup dolayısıyla aynı zamanda en fazla uçuşun gerçekleştiği hava limanlarından birisi durumdadır. 2017 yaz sezonunda İzmir uçuşları iç hatlarda aşağıdaki hava limanlarına karşılıklı olarak uçuş bulunmaktadır. İzmir uçuşlarını Pegasus, Thy, Anadolu jet, Atlas Global, Onur Air gibi ülkemizin tüm hava yolları gerçekleştirmektedir.

İzmir’den İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Diyarbakır, Trabzon, Gaziantep, Samsun, Van, Kayseri, Erzurum, Mardin, Elazığ, Hatay, Malatya, Şanlı Urfa, Sivas, Kars, Batman, Erzincan, Konya şehirlerinden İzmir uçak bileti satın alınarak hava ulaşımı sağlanabilmektedir.

Dış hatlarda ise Almanya, Fransa başta olmak üzere İsviçre, Polonya, Danimarka ve bir çok ülkeye sefer yapılmaktadır.

Bilet Rezervasyonu Yap